w co spakować prezent dla dziecka?

Opakowania na prezenty, tworzą niesamowitą oprawę podczas ich wręczania. Dlatego bardzo ważne jest żeby każdy prezent, nawet ten najmniejszy został odpowiednio zapakowany. Wiele osób jednak o tym zapomina. A opakowanie jest tak samo ważne, jak sam prezent. Opakowanie sprawia, że osoba obdarowywana, od pierwszej chwili cieszy się z podarunkiem.

Opakowania na prezenty – jakie są rodzaje?

Papierowe torebki na prezenty

Jest to najłatwiejszy i najszybszym sposób na zapakowanie prezentu. Najczęściej ta metoda jest wybierana przez osoby, które nie posiadają żadnych zdolności manualnych. Nie jest tak, że to jest jakieś gorsze rozwiązanie, torebki są równie efektowne jak pudełka dekoracyjne czy papier ozdobny. Zawsze należy wybierać torby wykonane z wysokiej jakości materiałów. W sklepach spotkamy przeróżne wersje gładkie, prążkowane, z tektury, matowe, metalizowane lub połyskujące. Od okoliczności i gustu osoby obdarowywanej zależy nasz wybór.

Opakowania na prezenty dla dzieci

Pudełka dekoracyjne

Jest to zdecydowanie najbardziej estetyczna metoda pakowania prezentów. Pudełko samo w sobie jest bardzo eleganckie. Takie rozwiązanie najlepiej się sprawdzi, jeżeli chcemy spakować książkę, perfumy lub biżuterię. Pudełka występują w wielu wariantach. Najczęściej spotykane to pudełka , które są zamykane na magnes, składane, na biżuterię oraz ozdobne białe, tekturowe pudełka na prezenty.

Papier ozdobny i folia celofanowa

Oprócz torebek prezentowych i pudełek dekoracyjnym, można wykorzystać papier ozdobny lub folię celofanową. Papiery do pakowania wykonane z papieru. Można spotkać wersję błyszczącą, w przeróżne wzory i kolory. Od okoliczności zależy jaki papier wybierzemy.

Dodatki do pakowania

Aby nasz prezent był wyjątkowo zapakowany, możemy ozdobić go dodatkowo takimi rzeczami, jak: taśmy, wstążki, kokardki. Takie dodatki są bardzo uniwersalne, pasują zarówno do papieru ozdobnego, do torebki prezentowej lub pudełka dekoracyjnego. Są dostępne w wielu kolorach, dzięki temu bez problemu znajdziemy odpowiedni dodatek, pod kolor opakowania.

Przeczytaj też: http://insidebook.pl/opakowania-na-prezenty-jakie-akcesoria-nam-sie-przydadza/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ