Płatności internetowe stały się ostatnimi czasy bardzo popularne – z dnia na dzień coraz bardziej. Wpływa to głównie na zakres usług z jakich korzystają klienci – poza wykonywaniem tradycyjnych przelewów internetowych, coraz częściej klienci korzystają również z możliwości doładowania konta.

Jak doładowywać telefon przez Internet?

Wiele serwisów internetowych oferuje możliwość wykonywania doładowań telefonów online. Niektóre z nich, oferują w zamian za cykliczne doładowania bonusy. Serwis BlueMedia oferuje możliwość kupna doładowania, bez wychodzenia z domu. Co najważniejsze – rezygnując z kupna doładowań w sklepach stacjonarnych, warto rozważyć możliwość skorzystania z wspomnianego wcześniej serwisu. Wystarczy zarejestrować się, wskazać numer telefonu oraz nazwę operatora. Należy również wskazać kwotę doładowania oraz numer konta bankowego, które będzie obciążane płatnościami. Pamiętajcie jednak, by decydując się na dokonywanie płatności cyklicznych, zaznaczyć, że ma to być przelew cykliczny, a nie jednorazowy. Zdecydowanie się na ustawienie cyklicznych doładowań konta to pewność posiadania stale doładowanego konta, ale również możliwość otrzymania innych korzyści.

Co dają nam cykliczne doładowania konta?

Regularne doładowywanie konta wiąże się nie tylko z bonusami, jaki oferują serwisy dokonujące doładowań, ale również z bonusami od operatorów. W zakresie bonusów oferowanych przez operatorów sieci najczęściej są to dodatkowe minuty, smsy, mmsy bądź zwiększenie kwoty doładowania o określony procent – 10% bądź 20%. Wszystko zależy od oferty i taryfy z jakiej korzystamy. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z zakupu kart doładowujących w sklepach stacjonarnych. Nie dość, że nic nie zyskuje się przez takie postępowanie, to w każdym kolejnym miesiącu należy pamiętać, by w terminie doładować konto, i oczywiście trzeba odwiedzać sklep stacjonarny. Biorąc pod uwagę fakt, że coraz więcej osób korzysta z zakupów internetowych, jest to spore utrudnienie w dzisiejszych czasach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ