Ostatnimi czasy wiele mówi się o opcjach binarnych i być może słyszałeś o tym w mediach, idąc ulicą czy siedząc w parku. Dlaczego tak wiele osób mówi o opcjach binarnych? Wyjaśnię to dzisiaj. Odsłonimy rąbka tajemnicy o opcjach binarnych. Zaczniemy od początku, a także pokażemy nowy świat zarabiania pieniędzy, świat opcji binarnych.

Czym są opcje binarne?

Opcje binarne dają możliwość uczestnictwa w tradingu na rynkach finansowych. Jest to swego rodzaju nowoczesna gra na giełdzie, w którym siedząc przed komputerem podłączonym do Internetu zlecasz transakcje na specjalnej platformie (udostępnionej za darmo przez pośrednika, zwanego brokerem). Tutaj znajdziesz listę zaufanych brokerów do tradingu opcjami binarnymi. Przekonasz się, że opcje binarne to nie przekleństwo, a sama ich nazwa to prawdopodobnie najtrudniejsza rzecz dla amatora, jednak z tego miejsca będzie już tylko lepiej.

Na czym polegają opcje binarne?

Jak już wspomnieliśmy, są bardzo proste. Pierwsze co musisz zrobić, to znaleźć brokera. W sieci znajdziesz wiele dyskusji i informacji. Bądź jednak ostrożny, gdyż dokonujesz wyboru partnera biznesowego. Do najpopularniejszych wśród traderów należą m.in. broker eXbino oraz broker IQoption.

Po wybraniu brokera, postępując zgodnie z instrukcjami możesz stworzyć prawdziwe konto i dokonać depozytu za pomocą karty kredytowej, PayPal lub przelewu bankowego, na kwotę równą co najmniej minimum ustalonego przez brokera.

Jeżeli coś ci się nie spodoba, możesz natychmiast wypłacić swoje pieniądze tuż po ich zdeponowaniu na swoim koncie tradingowym. Wystarczy zlecić brokerowi wypłatę środków z powrotem na konto. Zazwyczaj wypłatę zlecasz w ustawieniach osobistych, lub przez dział wsparcia online. Wypłata przebiega szybko, a swoje pieniądze odzyskasz w ciągu kilku dni.

Jak zacząć trading?

Wiesz już na czym polegają opcje binarne. Jedyne, czego brakuje ci do osiągnięcia sukcesu to strategia. Aby dokonywać transakcji, dobrze jest mieć biznesplan i wypróbować go na danych archiwalnych. Uchroni cię to przed potencjalną stratą, jednak nie w 100%. Pamiętaj, że trading binarny to zarówno wygrane, jak i przegrane transakcje. Przestań szukać świętego Graala i nastaw się na osiąganie zysków w perspektywie długoterminowej.

Zacznij od zerknięcia na jedną ze słynnych strategii tradingowych, jak np. strategia tradingowa BERSI. Na tej stronie (… ..) znajdziesz wiele innych strategii, gdyż koncentruje się ona wyłącznie na strategiach tradingu opcjami binarnymi. Poświęcając swój wolny czas, wyszukując innych dodatkowych informacji, opcje binarne mogą stać się twoim hobby, które stanie się jednocześnie twoim sposobem na życie.

Jeżeli coś było niejasne, a coś pewnie się znajdzie, zachęcam do przeczytania wskazówek dla początkujących w opcjach binarnych, gdzie znajdziesz szczegółowy przewodnik opisujący krok po kroku jak zarabiać na opcjach binarnych. Instrukcja jest dosyć szczegółowa, dlatego znajdziesz tam wszystko.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ