szeregowce

Życie w dużym mieście daje wiele możliwości, ale często wiąże się z dużymi kosztami utrzymania. Szczególnie wysokie są opłaty związane z mieszkaniem – przyjezdnych nie zawsze jest stać na kupno własnego M2 lub M3, przez co jedyną opcją pozostaje wynajem. Coraz częściej jednak pojawiają się alternatywy skierowane dla osób chcących się ustatkować i zwiększyć komfort swojego życia, a jedną z nich są segmenty w zabudowie szeregowej na obrzeżach miasta. Szczególną popularnością cieszą się osiedla mieszkaniowe w podwarszawskich miejscowościach, takich jak Józefosław – sprawdź, co warto o nich wiedzieć i czy opłaca się w nie inwestować.

Domy szeregowe w Józefosławiu – gdzie leży sekret ich popularności?

W dużych miastach, jak Warszawa, wynajem mieszkania stanowi często jedyną formę znalezienia lokum, jednak od pewnego czasu obserwuje się zmiany na tym rynku. W przypadku stolicy coraz większą uwagę przyciągają dobrze skomunikowane obrzeża. W Józefosławiu kupno własnego domu w zabudowie szeregowej jest znacznie prostsze, a ułatwia to duża liczba osiedli, których z roku na rok powstaje coraz więcej. Jednym z nich jest Cicha Łąka – inwestycja firmy Ancona Development Sp. z.o.o., która znajduje się na pograniczu Piaseczna i Józefosławia, w cichej i spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z Warszawą.

dom

Osiedle znajduje się 350 m od przystanku autobusowego z którego poruszają się linie ZTM, co ułatwi dojazd do pracy czy sklepu. Do tego każdy z segmentów ma własne miejsce postojowe, które zostało wliczone w cenę domu. To samo dotyczy przydomowego ogródka. Miejsce to może zostać zagospodarowane w dowolny sposób, służąc np. za mini plac zabaw dla małych dzieci.

parter

Jak wygląda układ pomieszczeń w segmencie na Cichej Łące w Józefosławiu?

Decydując się na wybór konkretnego domu kluczowe jest ustalenie ile dokładnie pomieszczeń będzie potrzebnych. W przypadku józefosławskiego osiedla Cicha Łąka segmenty o powierzchni od 89 do 119 m2 są trzykondygnacyjne, co daje łącznie nawet 5 funkcjonalnych pomieszczeń. Warto również pamiętać o wysokim poddaszu, które jest na tyle jasne i wygodne w użytkowaniu, że można przerobić w dogodny dla siebie sposób. Więcej informacji segmentach w Cichej Łące znaleźć można na stronie Cichalaka.pl.

piętro

poddasze

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ