Less Mess Storage Warszawa – magazyny samoobsługowe na wynajem

Less Mess Storage to firma, która – jak sama nazwa wskazuje – może pomóc w zaprowadzeniu większego porządku. Oferowana przez nią usługa to tzw. self storage, czyli magazyny samoobsługowe, które mogą wynajmować firmy bądź klienci indywidualni. Nie ma znaczenia, na jak długo ani właściwie co chcemy przechować. To będzie zatem doskonałe rozwiązanie tymczasowe, choć sprawdzi się też na stałe. Less Mess Storage możemy obecnie znaleźć w kilku dużych miastach w Polsce, w tym m.in. w Warszawie (https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/).

Less Mess Storage Warszawa

Mini schowki, a może przepastne magazyny? W obiektach Less Mess Storage znajdziemy jedno i drugie. Jeśli po prostu potrzebujemy miejsca na kilkanaście teczek z dokumentami, których nie musimy koniecznie trzymać w domu czy firmie, to wystarczy wynająć mały schowek. W przypadku, gdy jesteśmy właśnie w trakcie przeprowadzki i przez jakiś czas nie mamy co zrobić z meblami, możemy je umieścić w dużym magazynie o powierzchni przekraczającej nawet 15,5 m².

Jak dotąd obiekty należące do Less Mess Storage możemy znaleźć w Trójmieście (2), w Krakowie (1), w Poznaniu (1), we Wrocławiu (1) i oczywiście w Warszawie (4). Będzie ich jednak coraz więcej – aktualnie trwa budowa drugiego punktu w Krakowie (Modlniczka), który będzie gotowy najprawdopodobniej w listopadzie 2019 roku, oraz w Poznaniu (przy ulicy Dąbrowskiego), gdzie otwarcie planowane jest w grudniu.

Największy wybór mają mieszkańcy Warszawy i okolic. Magazynów samoobsługowych mogą szukać na Alei Krakowskiej oraz na ulicach Kosmatki, Ostródzkiej i Batalionów Chłopskich (Blizne Łaszczyńskiego). Niewykluczone, że w przyszłości powstaną kolejne obiekty, również w innych miastach, tak by osoby z różnych części Polski mogły skorzystać z usługi.

Magazyn samoobsługowy – na czym to polega?

Self Storage narodziło się w USA już w latach 60. XX wieku. Prawdziwa popularność zaczęła się jednak wraz z początkiem nowego stulecia. Obecnie magazyny samoobsługowe są chętnie wykorzystywane nie tylko w Ameryce, ale także w krajach europejskich.

Każdy może zdecydować się na wynajem magazynu samoobsługowego. W umowie określamy, na jak długo potrzebujemy wolnej przestrzeni, choć oczywiście możemy ten termin wydłużyć. Przystępne ceny w połączeniu z ogromną wygodą sprawiły, że przechowywanie w takiej formie jest niezwykle łatwe. Sami decydujemy, jak wiele miejsca potrzebujemy oraz w jaki sposób je wykorzystamy. W wybranym schowku możemy umieścić nawet bardzo cenne przedmioty, ponieważ systemy bezpieczeństwa wykorzystywane przez Less Mess Storage zapewniają wysoką ochronę. Tylko my możemy wejść do środka – alarmy natychmiast sygnalizują, że pojawił się ktoś niepożądany. Monitoring działający przez cały czas daje gwarancję na to, że żaden złodziej nie przejdzie niezauważony. Ponieważ każdy schowek ma kłódkę oraz indywidualny kod do otwierania, nie ma możliwości, by ktoś nieuprawniony zdołał się do niego dostać.

W razie potrzeby w Less Mess Storage znajdziemy także kartony, które pozwolą nam uporządkować przechowywane rzeczy.

[Głosów:2    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ