pożyczki pod zastaw

Pożyczki, czyli najczęściej to co pobieramy pod wpływem impulsu. Bardzo często w ogóle nie zastanawiamy się nad konsekwencjami. Istnieją także pożyczki pod zastaw. Czyli zakładając, że dana osoba, po prostu nie jest w stanie zapłacić konkretnej raty, traci to co, zadeklarowała się oddać w przypadku braku spłaty pożyczki. I w taki właśnie sposób coraz więcej osób traci co, na co pracowali latami.

 

Co możemy zastawić?

 

pożyczki pod zastawTak naprawdę wszystko. Ludzie zaciągają pożyczkę pod zastaw mieszkania, samochodu, mebli, sprzętów, domów, działek budowlanych. Możemy się całkowicie zrujnować właśnie przez zaciągnięcie pożyczki z tzw. para banku.

 

Zastawianie czegoś drogocennego

 

W znacznej liczbie to osoby w podeszłym wieku, kobiety samotne, decydują się na zaciągnięcie pożyczki. Brak gotówki zmusza ich do takiego działania. Lecz to na pewno nie jest dobre rozwiązanie. Musimy pamiętać, że pożyczki zawsze należy oddać z bardzo dużym procentem. W związku z tym może w ogóle nam są niepotrzebne? A jeśli już faktycznie brakuje nam gotówki, lepiej jest się zwrócić do banku. Zwyczajnego, normalnego banku. W ten sposób unikniemy nieporozumień, a przede wszystkim stresu i straty czegoś drogocennego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ