Masz problemy finansowe i trudno Ci spłacić zaciągnięte zobowiązania? Nie ma możliwości przewidzenia wielu sytuacji losowych, które wpływają na trwały lub tymczasowy stan Twojego budżetu. Co zrobić, gdy jesteś zobowiązany do spłaty jednego lub kilku zadłużeń, ale nie stać Cię na to? Najłatwiejszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy kredytu konsolidacyjnego, spłata wcześniejszych zadłużeń oraz wydłużenie okresu spłaty i obniżenie miesięcznych rat, to najważniejsze cechy tego rodzaju oferty.

Masz problemy finansowe i trudno Ci spłacić zaciągnięte zobowiązania? Nie ma możliwości przewidzenia wielu sytuacji losowych, które wpływają na trwały lub tymczasowy stan Twojego budżetu. Co zrobić, gdy jesteś zobowiązany do spłaty jednego lub kilku zadłużeń, ale nie stać Cię na to? Najłatwiejszym rozwiązaniem jest podpisanie umowy kredytu konsolidacyjnego, spłata wcześniejszych zadłużeń oraz wydłużenie okresu spłaty i obniżenie miesięcznych rat, to najważniejsze cechy tego rodzaju oferty. Przekonaj się, że instytucje finansowe oferują produkty także dla osób w kryzysowej sytuacji, nie pobierając z tego tytułu wysokich opłat. Dowiedz się więcej o konsolidacji i zdecyduj czy to oferta, która będzie w stanie spełnić Twoje oczekiwania, a przede wszystkim będzie odpowiedniejsza dla Twoich aktualnych możliwości.

Co zyskasz decydując się na konsolidację?
Największą zaletą kredytu konsolidacyjnego jest możliwość zmniejszenia w znacznym stopniu miesięcznej raty do jakiej zobowiązany jest kredytobiorca. Bank automatycznie spłaca wcześniejsze zadłużenia Klienta, łączy je w jedno zobowiązanie, wydłuża okres spłaty, jednocześnie ustalając niższy koszt zadłużenia. Kredytobiorca musi zatem pamiętać tylko o jednej racie w okresie rozliczeniowym, unika większości dodatkowych opłat i może liczyć na niskie oprocentowanie.

W przypadku kilku ofert na rynku, poza konsolidacją starych zadłużeń, banki umożliwiają otrzymanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. To połączenie kredytu konsolidacyjnego z kredytem gotówkowym. Kto skorzysta z takiej oferty? Zdecydowanie jest to produkt skierowany do osób, które poza problemem ze zbyt dużą ilością zobowiązań mają na swoim horyzoncie większe wydatki, których nie są w stanie uniknąć. Bez możliwości powiększenia kwoty kredytu o tą kwotę Klient posiadający kredyt konsolidacyjny (polecamy sprawdzić warunki na 17bankow.com) mógłby mieć problem uzyskać kolejne zobowiązanie finansowe. Co oznacza, że to w wielu przypadkach jedyne rozwiązanie, oferujące tak atrakcyjne warunki.

Złóż wniosek przez internet
Skontaktuj się z pracownikiem banku poprzez bankowość elektroniczną. Możesz wykorzystać wniosek online i wypełniając tylko podstawowe dane, czekać na kontakt z konsultantem, który przedstawi Ci indywidualnie dobraną ofertę. Nie musisz decydować się w trakcie rozmowy telefonicznej na ofertę, a samo wysłanie wniosku możesz potraktować jako formę lepszego poznania usług, które Cię zainteresowały.
Jeżeli jednak nie wiesz, na którą ofertę się zdecydować i szukasz jak największej ilości informacji o produktach, zachęcamy do sprawdzenia rankingu kredytów konsolidacyjnych. Ranking ofert konsolidacyjnych pozwoli Ci w krótkim czasie porównać RRSO oraz wszystkie wyszczególnione opłaty kredytów. Dodatkowo poznasz maksymalny okres spłaty zadłużenia, dowiesz się także jakie wymagania stawia kredytobiorcy bank i co dokładnie zrobić, by otrzymać zgodę kredytową w krótkim czasie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ