Podatek z zagranicy – jak się o niego ubiegać?

Wielu przedsiębiorców wyjeżdża w podróże służbowe, nie tylko w obrębie Polski, ale również zagranicę, gdzie uczestniczy się w różnorakich targach, spotkaniach, ale także zaopatruje w produkty. Takie wyjazdy zwykle są kosztowne, ale nie każdy wie, że może ubiegać się o zwrot podatku VAT nawet w sytuacji, gdy w jego siedziba nie znajduje się w danym państwie.

Wielu przedsiębiorców wyjeżdża w podróże służbowe, nie tylko w obrębie Polski, ale również zagranicę, gdzie uczestniczy się w różnorakich targach, spotkaniach, ale także zaopatruje w produkty. Takie wyjazdy zwykle są kosztowne, ale nie każdy wie, że może ubiegać się o zwrot podatku VAT nawet w sytuacji, gdy w jego siedziba nie znajduje się w danym państwie. VAT-REF pomoże Ci odzyskać koszty związane bezpośrednio z Twoją działalnością, a więc możesz ubiegać się o należny Ci zwrot za paliwo, opłaty transportowe (przejazdy komunikacją miejską, taksówki, opłaty parkingowe, prom), noclegi, usługi gastronomiczne, zakup określonych produktów czy wstępy na różnorakie targi, wystawy.

Skuteczność działań specjalistów

Każdemu przedsiębiorcy przebywającemu zagranicą należy się zwrot VAT z UE, jednak sama procedura jest na tyle skomplikowana i uciążliwa, że lepiej powierzyć ją specjalistom z VAT-REF. Znajomość przepisów prawnych związanych z finansami pozwala nam podjąć właściwe kroki zmierzające do odzyskania kosztów poniesionych z tytułu podatku. Obsługujemy zarówno większe koncerny (ponad 150 firm), jak i mniejszych przedsiębiorców. Na swoim koncie mamy 2 000 000 Euro odzyskanych w przeciągu 5 lat naszej działalności. Posiadamy bogate doświadczenie, które decyduje o skuteczności naszych działań. VAT-REF to gwarancja solidności i skuteczności, a zwrot VAT z zagranicy z pewnością pozwoli Ci ograniczyć wydatki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

VAT-REF gwarancją rzetelności

Warto zaufać wyspecjalizowanym profesjonalistom, którzy podejmą się procedury zwrotu VAT z zagranicy. Procedura obarczona jest wieloma działaniami, na które przedsiębiorcy nie zawsze mają czas, nie zawsze też wiedzą, w jaki sposób ubiegać się o należne im pieniądze. Decydując się na nasze usługi, masz gwarancję rzetelnie wykonanej pracy. Efektywne działania pracowników VAT-REF przynoszą oczekiwane rezultaty. Nie są nam obce przepisy prawa wspólnotowego, na mocy których można odzyskać należne pieniądze. Odzyskaną sumę można przeznaczyć na dalszy rozwój, a również Ty nie będziesz musiał tracić wielu godzin na prześledzenie procedury, przepisów prawnych. Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu profesjonalnie przeprowadzimy całą procedurę.

Dodatkowy zastrzyk finansowy

Zapraszamy do współpracy mniejszych, jak i większych przedsiębiorców, dla których zwrot VAT z zagranicy stanowi problematyczną i zawiłą kwestię. Nie musisz siedzieć godzinami nad dokumentacją i przepisami. My zrobimy to za Ciebie. Zwrot VAT z EU będzie dodatkowym zastrzykiem finansowym dla Twojego przedsiębiorstwa, dlatego warto zawalczyć o odzyskanie tej kwoty. Rzetelne podejście naszych specjalistów decyduje o skuteczności naszych działań, a bogate doświadczenie dodatkowo pokazuje efekty naszej pracy. Odzyskaliśmy już duże sumy dla wielu firm i gwarantujemy, że uzyskamy też należną Twoją kwotę. VAT-REF to minimum formalności. My zajmujemy się pełną dokumentacją, wystarczy tylko przedstawić paragony oraz faktury za wydatki poniesione w jednym z państw członkowskich UE oraz Norwegii.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ