programy graficzne

Wcale nie jest prawdą to, że musisz wydawać fortunę na programy graficzne czy też wideo dla twojej firmy. Wiele narzędzi na potrzeby twojej działalności, możesz pozyskać bez pomocy dużych kosztów. Pomożemy ci poznać najbardziej praktyczne, darmowe oraz skuteczne programy graficzne, które dostępne są w wersji online oraz inne narzędzia, które ułatwią ci prowadzenie firmy. Skuteczny marketing bowiem, wymaga aby Twoje projekty wyglądały estetycznie i zachęcająco.

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/program-graficzny/

Programy graficzne oraz inne narzędzia online

Zacznijmy od witryn graficznych. Jedną z najbardziej polecanych stron jest Canva.com. dzięki niej nie musimy być projektantami po studiach artystycznych z olbrzymim doświadczeniem oraz talentem.

Canva – program graficzny dla osób bez doświadczenia

Canva jest to narzędzie wielofunkcyjne. Dzięki niemu, nie tylko wykonasz prezentację, która zaskoczy potencjalnych klientów oraz masz również pewność, że przygotujesz coś co zwróci uwagę innych. Korzystając z programu Canva mamy możliwość przygotowania:

• Grafiki na Facebooku i Instagramie oraz innych mediach społecznościowych

• Okładki na książkę

• Wizytówki 

• Raportu 

• CV 

• Plakatu 

• Logo 

• Zaproszenia 

• Ulotki

Korzyści płynących, skorzystania z tego program jest naprawdę dużo. Materiały oraz projekty, które są na nim wykonane są nie tylko wysokiej jakości ale świetnie wpisują się w wymogi content marketingu. Jedyne co należy zrobić to założyć konto oraz otrzymać dostęp do wielu darmowych funkcji. Jeżeli nie potrzebujemy wprowadzać wielu zmian to grafikę czy też inny projekt możemy przygotować w dosłownie kilka minut. Gotowy materiał wystarczy pobrać na swoje urządzenie w postaci pliku jpg, png lub pdf. Dzięki zalogowaniu się masz dostęp do swoich wszystkich poprzednich projektów. Co jakiś czas serwis rozwija się mamy dodatkowe opcje. Możemy skorzystać również z płatnych szablonów. Jednak te darmowe powinny w zupełności wystarczyć.

InVideo – program do tworzenia wideo 

W serwisie InVideo.com mamy do czynienia z szablonami, tylko że filmików. Jest to edytor do filmów online. Według producenta wykonanie filmiku trwa zaledwie 5 minut i jest to prawda. Wszystko jednak zależy od tego jakie są twoje potrzeby.

Szablony które są dostępne są tematyczne na przykład związane z imprezami kulinarnymi, wydarzeniami sportowymi czy też rodzinnymi. Dodatkowo mamy możliwość stworzenia takiego wideo od podstaw. Oprócz gotowych szablonów filmowych możemy dołączyć również muzykę zdjęcia i wprowadzić tekst.

Zobacz też: http://www.magiaperswazji.pl/zawieszenie-dzialalnosci/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ