windykacja

Windykacja to działanie polegające na odzyskaniu lub uzyskaniu należności. Działania te oparte są na podjęciu wszelkich kroków, zgodnie z literą prawa, które prowadzą do odzyskania długu.

Windykacja może być polubowna i sądowa. Windykacja miękka czyli polubowna polega na monitorowaniu dłużnika, przypominaniu mu o terminie spłaty należności. Wykorzystuje się tutaj wezwania do zapłaty, pisma z notami odsetkowymi, informacje o wystawieniu długu na giełdę.

Windykacja sądowa to kolejny etap w przypadku, kiedy windykacja miękka nie przynosi rezultatów. Firma windykacyjna kieruje pismo do sądu, a ten wydaje oficjalny nakaz zapłaty długu. Sprawa trafia do komornika, który kontroluje jej przebieg.

Usługi windykacyjne online to nowoczesny serwis, który skutecznie pomaga wierzycielom odzyskać długi. Samodzielna windykacja online to odzyskiwanie należności za pomocą internetowych platform windykacyjnych. Proces ten polega na samodzielnym działaniu, za pomocą profesjonalnych narzędzi, które udostępnione są przez te programy. Można również zwrócić się o pomoc do ekspertów.

Aby rozpocząć proces windykacji online wystarczy wypełnić prosty wniosek zawierający dane dłużnika i wierzyciela i dołączyć dokument, który to potwierdzi. Trzeba podać także datę, kwotę. i termin płatności. Automatyczny serwis sam wylicza odsetki, które należą się za nieterminową płatność. Wierzyciel w każdej chwili może też sprawdzić na jakim etapie znajduje się jego sprawa.

Windykacja online debtlink.pl to firma, która zajmuje się odzyskiwaniem długów skutecznie. Czynności są zgodne z harmonogramem, a narzędzia, które wykorzystuje to smsy, wezwania pocztowe, maile czy nagrywane rozmowy telefoniczne i deklaracje w nich zawarte.Debtlink.pl pierwszy sms wysyła już 2 minuty po aktywacji zlecenia, email wysyłany jest po dwóch dniach, a listowne wezwanie po siedmiu.

Klient ma również możliwość przez cały czas wglądu w raporty i we wszystkie podjęte działania.

Debtlink.pl jest dostępny dla każdego, kto posiada komputer, tablet czy telefon komórkowy, zarówno w wersji mobilnej jak i deteskopowej. Nie wymaga instalowania jako aplikacja, nie potrzebuje także integracji z innymi systemami. Do jego zainstalowania nie jest wymagane żadne specjalne oprogramowanie.

Debtlink.pl jest to serwis, który jest obsługiwany przez SAF S.A., która jest znaną i skuteczna firma windykacyjną,

Debtlink wyróżnia na tle innych firm tego typu fakt, że ma stałą opłatę bez względu na wartość faktury i bez konieczności płacenia prowizji.

 

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ